KONST / Litografier / Grafiskt blad 13787029
nr 1378 7029
Juan Cano
(f. 1954), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Collage". Signerad, numrerad 45/100. Oramat löst blad. Bladets mått, ca 28x38 cm
Juan Cano, svensk bildkonstnär född 1954 i Montevideo, Uruguay.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 februari 2021
kl 20:12:55
15/2 18:12:35